تماس با ما
مقالات
اخبار
درباره ما
صفحه اصلی


در مجالی که برایم باقیست باز همراه شما مدرسه ای می سازیم که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده مهر تدریس کنند، و بگویند خدا خالق زیبایی و سراینده عشق آفریننده ماست. مهربانیست که ما را به نکویی دانایی زیبایی و به خود می خواند جنتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ دوزخی دارد- به گمانم کوچک و بعید در پی سودا نیست که ببخشد ما را و بفهماندمان، ترس ما بیرون از دایره رحمت اوست در مجالی که برایم باقیست باز همراه شما مدرسه ای می سازیم که خرد را با عشق علم را با احساس و ریاضی را با شعر دین را با عرفان همه را با تشویق تدریس کنند لای انگشت کسی قلمی نگذارند و نخوانند کسی را حیوان و نگویند کسی را کودن و معلم هر روز روح را حاضر و غایب بکند و به جز ایمانش هیچ کس چیزی را حفظ نباید بکند مغزها پرنشود چون انبار قلب خالی نشود از احساس درس هایی بدهند که به جای مغز، دل ها را تسخیر کند. از کتاب تاریخ جنگ را بردارند در کلاس انشا هر کسی حرف دلش را بزند «غیرممکن» را از خاطره ها محو کنند تا کسی بعد از این باز همواره نگوید: «هرگز» و به آسانی همرنگ جماعت نشود. زنگ نقاشی تکرار شود رنگ را در پاییز تعلیم دهند قطره را در باران موج را در ساحل زندگی را در رفتن و برگشتن از قله کوه و عبادت را در خدمت خلق کار را در کندو و طبیعت را در جنگل و دشت. مشق شب این باشد که شبی چندین بار همه تکرار کنیم: عدل آزادی قانون شادی... امتحانی بشود که بسنجد ما را تا بفهمند چقدر عاشق و آگه و آدم شده ایم در مجالی که برایم باقیست باز همراه شما مدرسه ای می سازیم که در آن آخر وقت به زبانی ساده شعر تدریس کنند و بگویند که تا فردا صبح خالق عشق نگهدار شما.           

کلاس سوم

 
فاطمه‌سادات حسینی

وینا اشرفی
 
یاسمینا سلامی
 
عسل معاونیان
 
بهار رفیعی
 
دل‌آرام هاشمی‌نژاد
 
هیوا تومرائی
 
کیانا احمدپور
 
کوثر خان‌بابایی
 
مهرنوش غفاری
 
یلدا جناب
 
ملیکا پژمان
 
موژان آذرمه
 
کیانا میری
 
نیکی یکانی

شکیلا شاهرودی
 
پونه جواهریان
 
سروناز خرم
 
روژینا فرجی
 
ترمه ابریشمی‌زاده
 
نگار بصیریزدی

شکیبا روحی
 
سیمین اصدقی

سارا خدابخش
 
رائیکا کریمی
 
مروا: سلام اسم راییکای عزیز به اشتباه در پایه ای دیگر ثبت شده بود. عذرخواهی می کنم و تشکر از دقت نظر شما. تمام دانش آموزان مروا در سال تحصیلی 92-91 ممتاز شناخته شده و اسم و عکس همه در صفحات سایت ثبت شده است.

چرا رایکا کریمی نیست؟من نمی بینمش.اونم درسش عالی بود. لطفا برای امسال که بچه ها کلاس چهارم هستند عکس های همه را بگذارید.شاید بعضی از بچه ها که دارند این سایت را می بینند ناراحت بشوند.پس لطفا این کار را بکنید. مرسی و خداحافظ

چرا اسم رائيكا كريمي نيست؟اون هم درسش خيلي خوب بود.

مروا: سلام عزیزم عنوان خبر نوشته دانش آموزان ممتاز سال تحصیلی 92-91. و تاریخ خبر هم اردیبهشت ماه است. پس این خبر مربوط به زمانی است که دختران گل مون کلاس سوم بودند.

سلام ولی اسم کس هایی را نوشتید که الان کلاس چهارم هستند

وای کیانا ها عالین

سلام من پونه جواهریان هستم و خوش حالم که جزو دانش آموزان ممتاز هستم ممنوم.

سلام من کیانا احمدپور هستم ممنون از زحمت هایی که کشیدید.

وای چه گلن

سلام من این سایت را هم دیدم. عالی بود. و مرسی از زحماتتون.

سلام كيانا ميرى هستم. ممنون كه عكسم اينجاست
کلیه حقوق محتوای تولید شده برای دبستان دخترانه مروا محفوظ است ©
کلیه حقوق مادی و معنوی سامانه مدرسه آنلاین متعلق به Madresehonline.ir می باشد
طراحی وب سایت : شرکت بازارسازان هزاره